List of judges

Country:   all   |    A     AUS     AUS/GB     AZ     B     BG     BIH     BR     BY     CDN     CR     CY     CZ     D     DK     E     EST     F     FIN     GB     GE     GR     H     HR     CH     I     IL     IND     IRL     J     KZ     L     LT     LV     M     MA     MAL     MD     MEX     MK     MNE     N     NL     NZ     P     PL     PR/USA     RA     RCH     RI     RO     ROU     RP     RSM     RUS     S     SK     SLO     SRB     TR     UA     USA     ZA    


Abbey Jean (Kristajen), GB

Armstrong M. (Bitcon), GB

Bakewell Peter E. (Norwelston), GB

Barrass Moira, GB

Barrell Pat S. (Barwest), GB

Bartlett Ann (Dwilencia), GB

Bartlett Ken (Dwilencia), GB

Berry Douglas (Incheril), GB

Blackley Bob, GB

Brace Andrew (Tragband), GB

Britten Dot (Krisma), GB

Browne-Cole Bill (Travella), GB

Browne-Cole William (Travella), GB

Burns Marie (Burneze), GB

Cartledge Cate Elizabeth (Ryslip), GB

Clements Sue (Roxholm), GB

Coley Julie (Kingsview), GB

Corish Geoff, GB

Corri Ken (Inverglen), GB

Corri Wendy (Inverglen), GB

Crooks Roger (Crooksmoor), GB

Dangerfield Helen (Lusundy), GB

Dingley David (Davot), GB

Donachie Robert (Joelbridge), GB

Dunne Roz (Charosmack), GB

Edmondson Joe (Pepabby), GB

Edmondson Pat (Pepabby), GB

Evans Mags (Ogdeva), GB

Foster Nicola (Thozow), GB

Fox John (Hillsted), GB

Fox Kirsten (Hillsted), GB

Fryer Shauna (Hopecharm), GB

Gaydon Ray (Gilbri), GB

Gaydon Tracy (Gilbri), GB

Gillott Liz (Lizandycris), GB

Goodwin S. L. (Spitewinter), GB

Gordon Angus (Tiellos), GB

Gourlay Ken (Danelea), GB

Greenway Phillip (Rayfos), GB

Griffin John (Burlmere), GB

Griffiths Derek (Karamynd), GB

Griffiths Jennie (Karamynd), GB

Hands Barbara (Crinan), GB

Harper Karen (Westigo), GB

Harris Dominic (Tasha), GB

Hayton Peter (Pedrohay), GB

Hill Robert (Olton), GB

Horswell J., GB

Irving Ronnie, GB

Jenkins Sheila (Kilowna), GB

Jennings Steve (Comdale), GB

Johnston Modwena (Glenveagh), GB

Johnston Tom H. (Feldkirk), GB

Kabel Jane (Llovall), GB

Kane Frank (Hirontower), GB

King Maxwell (Brenin), GB

Lancaster Doreen (Clanestar), GB

Lanning Jean, GB

Lee Daphne (Daphayr), GB

Luscott Jeff (Jalus), GB

Macallan E. S. (Roneval), GB

McCarroll Sheila, GB

McGhie Jim (Keillor), GB

Mellor Alison (Jillso), GB

Millen Audrey, GB

Milling David (Lilmill), GB

Milner Ann (Juanne), GB

Milner Bob, GB

Minett Linda (Duskhunter), GB

Molony Pat (Killynether), GB

Ogden Howard (Beauview), GB

Owen Steve (Egremont), GB

Pearson Darren (Winoski), GB

Phillips Martin P. (Jaeva), GB

Plane Stuart (Stuane), GB

Platt Ava (Tamzin), GB

Purchon Marie (Lindenka), GB

Reidie Pam (Asheridgelee), GB

Roach Mike (Daphayr), GB

Roche Joe (Sanjoc), GB

Rose Iris (Jopeta), GB

Rundle F. R. (Sidewater), GB

Shields David W., GB

Small Alan (Bethane), GB

Smith Brian (Lorbri), GB

Smith S. (Benary), GB

Smith Valerie (Faymar), GB

Somerfield Ferelith (Oudenarde), GB

Squire Brian (Kimgarwyn), GB

Squire Tina (Bellevue), GB

Steemson Julie (Bocans), GB

Stephenson Allan P. (Mariquita), GB

Strand Lillian (Westlake), GB

Thomson Sue (Ashgate), GB

Torbet Adair (Newtonglen), GB

Torbet M. (Newtonglen), GB

Tullis George, GB

Vickers Mike (Eskwyre), GB

Wall (Farmer) Julie (Peppaby), GB

Watson Jack, GB

Weatherly D. (Stadelmore), GB

West Thomas (Tomlyndon), GB

Wight Albert (Sharval), GB

Wilkinson Paul, GB

Wilson John (Lymehills), GB

Winsley David (Davmar/Polrose), GB

Wright Roger (Rotella), GB

 


 
2017 © Westieinfo.com